newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
14:20
Історія кримських татар

У США відреагували на відкриття «консульства» Нікарагуа у Криму

16 ноября 2020, 08:07
470

У Сполучених Штатах Америки назвали відкриття «почесного консульства» Нікарагуа в окупованому Криму черговою завуальованою спробою Росії виправдати своє порушення міжнародного права.

Про це йдеться на сторінці посольства США в Україні у Twitter.

«Закликаємо Росію припинити окупацію та повернути Україні повний контроль над Кримом», — підкреслили у посольстві.

Нагадаємо, МЗС України висловило рішучий протест у зв’язку з незаконним та непогодженим з Україною візитом пані посла Нікарагуа в РФ Альби Асусени Торрес до окупованого Криму для вручення так званому «почесному консулу Нікарагуа в РФ з резиденцією в місті Сімферополь» Олегу Бєлавєнцеву консульського патенту.

Окрім того, український уряд ухвалив рішення про введення санкцій проти Нікарагуа через призначення «консула» у Криму.

Як повідомляв ATR.ua, окупаційна «влада» Криму анонсувала відкриття так званого «дипломатичного представництва» — «консульства» Республіки Нікарагуа.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:38
video Голова російської делегації у ПАРЄ звинуватив Україну у «всіх бідах» Криму після окупації півострова РФ: ZAMAN
На думку представників російської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, Київ всупереч міжнародному праву перекрив воду на півострів та погіршив становище кримських татар, назвавши це покаранням кримчан за буцімто їхню громадянську позицію.
#ПАРЄ#російська_делегація#обвинувачення_України#вода_в_окупованому_Криму
10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності