newsshowslive
Вступить в семью ATR

Окупанти вводять нові обмеження у Криму через поширення COVID-19

18 ноября 2020, 13:42
214

Окупаційний «уряд» Криму вводить нові обмеження через поширення коронавірусу. Зокрема, роботодавцям рекомендують перевести співробітників старше 65 років на дистанційний режим роботи, а також заборонити бенкети та корпоративи у період новорічних свят.

Про це повідомив окупаційний «голова» Криму Сергій Аксьонов, пишуть місцеві ЗМІ.

18 листопада Сергій Аксьонов ввів зміни у так званий «Наказ про підвищену готовність». Згідно з яким, роботодавцям незалежно від організаційно-правової форми установи, рекомендовано перевести співробітників старше 65 років на дистанційну форму роботи.

Окрім того, в період з 20 грудня 2020 року по 15 січня 2021 року забороняється надання послуг з проведення будь-яких заходів з метою об’єднання людей, зокрема корпоративів та банкетів. Також заборонені будь-які розважальні програми та «новорічні ялинки», як на вулиці, так і в громадських приміщеннях.
Нагадаємо, станом на 18 листопада, загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 16 369 осіб (12 733 — у Криму, 3636 — у Севастополі). В окупованому Криму відомо про смерть 341 пацієнта з COVID-19 (242 — у Криму, 99 — у Севастополі).

Водночас Постійне представництво президента України в АРК та українські правозахисники стверджують, що Росія замовчує реальний стан справ з інфікованими COVID-19 у Криму. Зокрема, Кримська правозахисна група повідомляє, що окупаційний «уряд» Криму цілеспрямовано применшує публічну статистику смертності від COVID-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:34
COVID-19 у Криму: зафіксовано 225 нових випадків
В окупованому Криму за останню добу виявили 225 нових випадків захворювання на коронавірус. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 18 217 осіб (14 237 — у Криму, 3980 — у Севастополі).
#COVID-19#Крим#епідемія
10:06
КримSOS запрошує до участі у флешмобі на підтримку жертв насильницьких зникнень
Громадська ініціатива КримSOS оголосила 52-у акцію на підтримку жертв насильницьких зникнень та їхніх рідних.
#флешмоб#зниклі#КримSOS
09:43
video Об'єднання родичів політв'язнів Кремля запустило кампанію зі збору коштів
Учасники Об'єднання родичів політв'язнів Кремля зняли ролик на підтримку українських політв’язнів, у якому звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти захистити тих, хто незаконно утримується у застінках Кремля.
#ролик#збір_коштів#Об'єднання_родичів_політв'язнів
09:24
Окупанти блокують понад 1,6 тис. інтернет-ресурсів у Криму
В окупованому Криму заблоковані більше 1600 інтернет-ресурсів, що на думку окупантів нібито «містять інформацію екстремістського характеру», а також спрямовані на те, щоб «отримати несанкціонований доступ до охоронюваних ресурсів» на території півострову.
#Крим#блокування#сайти
08:51
photo У МЗС запросили Чорногорію долучитися до Кримської платформи
Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джеппар під час зустрічі з послом Чорногорії в Україні Драгіцею Понорац запросила чорногорську сторону долучитися до роботи Кримської платформи.
#МЗС#Кримська_платформа#Чорногорія
08:18
Окупанти вводять нові обмеження подачі води у Ялті
З 27 листопада окупаційна «влада» введе нові обмеження подачі води населенню Ялти.
#вода#Ялта#обмеження
07:53
До суду скероване обвинувачення проти «судді», який переслідував Ільмі Умерова
Прокуратура АР Крим та міста Севастополя скерувала до суду обвинувальний акт щодо «судді», який є причетним до переслідування заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова.
#Умеров#прокуратура_АРК#обвинувачення