newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
22:30
Canlı studio / Музичний проект

Руйнування Херсонесу: МЗС України перевіряє інформацію щодо продажу бруківки

23 ноября 2020, 09:13
279

У МЗС України з’ясовують ситуацію щодо продажу на сайті Аvito бруківки з музею-заповідника Херсонес Таврійський.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джеппар.

«Мережею шириться інфо, що бруківка з Херсонесу Таврійського (у 2013 Херсонес Таврійський і його хора (сільськогосподарська округа) були включені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО) виставлена на продаж та буцімто на неї вже є московський замовник», — зазначила вона.

За словами заступниці міністра, відповідне оголошення було розміщене на сайті Аvito, однак зараз його там немає.

«Вивчаємо ситуацію. Це, на жаль, страшна «класика» окупаційного жанру, яку в разі підтвердження доведемо до міжнародних партнерів», — додала Джеппар.

Водночас за інформацією Радіо Свобода, 18 листопада стало відомо про завершення робіт з укладання плитки на території Свято-Володимирського кафедрального собору в Херсонесі. В адміністрації музею стверджують, що покриття не було предметом охорони: воно було демонтоване.

Цього ж дня на сайті Аvito з’явилося оголошення від імені компанії Грунт опт.рф про продаж понад 1000 квадратних метрів плитки, нібито демонтованої «з місця хрещення князя Володимира».

Водночас адміністрація музею-заповідника назвала це оголошення «провокацією», заявивши, що йдеться про «звичайний товар, який стосунку до музею-заповідника не має».

Згодом адміністрація опублікувала лист, де компанія Грунт опт.рф вибачилася за розміщення цього оголошення.

Як повідомляв ATR.ua, раніше стало відомо, що «влада» окупованого Криму почала незаконне будівництво біля античних будівель у заповіднику Херсонес.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

19:59
Цінний «свідок обвинувачення»: стали відомі нові факти грубих порушень на стадії слідства в алуштинській «справі» — адвокат
«Свідок обвинувачення» на суді щодо незаконно обвинувачених РФ у тероризмі кримських татар, фігурантів так званої алуштинської «справи», надав відомості, що вказують на грубі порушення силовиків окупантів на стадії «слідства».
#Азаматов#алуштинська_група#«справа_про_тероризм»#«свідок_обвинувачення»
18:49
«Свідок обвинувачення» діє спільно з обвинувачем — зачитує «протокол допиту»: адвокат про засідання в алуштинській «справі»
На засіданні у сфабрикованій окупантами «справі про тероризм» щодо кримських татар алуштинської групи, у понеділок 18 січня, відповідаючи на питання прокурора, «свідок обвинувачення» зачитував слово в слово ті відомості, які він давав на стадії слідства.
#Азаматов#алуштинська_група#«справа_про_тероризм»#«свідок_обвинувачення»
11:12
COVID-19 у Севастополі: 100 нових випадків, 5 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 100 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, п’ять пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 470 осіб (29 954 — у Криму, 8516 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму
10:01
Окупанти спотворюють історичні факти: онлайн-виставка виправдання незаконної окупації Криму РФ
Окупаційна «влада» до «Дня Криму» ініціювала виставку у черговій спробі поширити інформацію про законність волевиявлення «народу Криму» на референдумі у 2014 році, при цьому маніпулюючи архівними документами з фондів «держархіву».
#Крим#виставка#«держархів»_окупантів#спроба_виправдання_окупації
09:36
Кількість смертей з COVID-19 у Криму перевалила за тисячу
В окупованому Криму повідомляють про смерть восьми пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Загалом на півострові, за даними окупантів, померли 1006 пацієнтів з COVID-19 (682 — у Криму, 324 — у Севастополі).
#COVID-19#Крим#епідемія#смерті
09:26
COVID-19 у Криму: 192 випадки за добу
В окупованому Криму за останню добу виявили 192 нових випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 370 осіб (29 954 — у Криму, 8416 — у Севастополі).
#Крим#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму
09:02
Кримчани зможуть переоформлювати водійські посвідчення в ЦНАП на Херсонщині
Кримчани зможуть замінити українські водійські посвідчення, термін дії яких закінчився, у сервісному центрі МВС та в установах паспортного сервісу, а також у ЦНАП.
#Херсонщина#ЦНАП#заміна_водійських_посвідчень#жителі_Криму