newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
12:00
Altın devir / Золота епоха

У Криму буде створено робочу групу з моніторингу екологічної ситуації

24 ноября 2020, 10:58
419

Керівник прокуратури АР Крим та міста Севастополя Ігор Поночовний провів робочу зустріч із заступником міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романом Шахматенком та заступником голови державної екологічної інспекції України Віктором Канцураком, під час якої учасники ухвалили рішення про створення міжвідомчої робочої групи з моніторингу екологічної ситуації в Криму.

Про це повідомляє пресслужба АР Крим та міста Севастополя.

«Ігор Поночовний акцентував увагу на необхідності розроблення механізму моніторингу правопорушень у вказаній сфері, оскільки екологічна ситуація в Криму погіршується щороку, а використання результатів такого моніторингу дасть змогу оперативно реагувати на правопорушення, що вчиняються на півотсрові та забезпечить їх ефективне розслідування», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до складу міжвідомчої робочої групи увійдуть представники прокуратури АР Крим та міста Севастополя, органи досудового розслідування автономії та представники органів державної влади, що здійснюють свою діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища.   

Як повідомляв ATR.ua, раніше у головному управлінні Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомили про забруднення повітря поблизу адміністративного кордону з окупованим Кримом.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності
09:34
video «Молла Аббас» — твори кримськотатарського просвітителя Гаспринського стали доступними для україномовного читача: ZAMAN
25 червня на міжнародному фестивалі «Книжковий арсенал» відбудеться презентація кримськотатарської літератури, на якій співупорядниця й редакторка серії Надія Гончаренко з колегами детальніше розкажуть про нову збірку «Молла Аббас».
#презентація#Молла_Аббас#двомовне_читання#Ісмаїл_Гаспринський
09:13
video «Кримськотатарська проза українською» — літературна серія про події з історії корінного народу півострова: ZAMAN
У Національній історичній бібліотеці України презентували серію кримськотатарських творів, перекладених українською. Ідея її створення належить директору видавництва «Майстер книг» Павлу Сачеку.
#презентація#кримськотатарська_проза_українською#Майстер_книг#Молла_Аббас#четверта_збірка