newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
09:05
Bizim aile / Моя родина

Разумков: Закріплювати санкційний список на законодавчому рівні — некоректно

7 декабря 2020, 07:41
423

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував механізм санкцій за захоплення Криму і агресію на Донбасі. На його думку, закріплювати санкційний список фізичних і юридичних осіб на законодавчому рівні не є правильним рішенням.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Чому я кажу, що це не зовсім коректно? Ці списки також змінюються, як ви добре пам'ятаєте, були приклади, коли туди потрапляли люди помилково, тому що повністю збігалися прізвище, ім'я, по батькові, рік народження, але це були не ті люди, які допомагали агресору і на сході, і в Криму, тому такі речі все-таки варто робити на рівні Ради національної безпеки і оборони», — заявив спікер парламенту.

Він додав, що існуючий в Україні механізм санкцій «досить дієвий, він працює і досить гнучкий», а рішення щодо списку санкцій приймає РНБО, після чого президент затверджує його своїм указом.

Як повідомляв ATR.ua, до обмежувальних заходів Європейського Союзу проти Росії щодо дій, які підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України, приєдналися ще чотири країни — Чорногорія, Албанія, Норвегія і Ліхтенштейн.

Нагадаємо, раніше комітет у закордонних справах Європейського парламенту схвалив доповідь ЄП по Україні, у якій йдеться, зокрема, про наміри щодо збереження санкцій проти Росії і заклики до початку переговорів по деокупації Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:09
video 12 років колонії суворого режиму — «суд» окупантів виніс вирок Ширінгу: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму засудив 61-річного українця Костянтина Ширінга за нібито «шпигунство на користь України».
#вирок#Ширінг#українець#"шпигунство"
09:19
video Новий привід для адмінпротоколу — окупанти затримали громадянського журналіста за «паління в недозволеному місці»: ZAMAN
Окупанти звинуватили сина кримськотатарського політв’язня Тофіка Абдулгазієва, громадянського журналіста Амара Абдулгазієва у нібито «палінні в недозволеному місці».
#Абдулгазієв#судилища_окупантів#громадський_журналіст#адмінпротокол
08:42
video Україна на передовій захисту свободи в ім’я громадян усього світу — у США презентували інсталяцію в пам’ять про полеглих: ZAMAN
В Українському домі, що у середмісті Вашингтона, презентували інсталяцію в пам’ять про тисячі українців полеглих за Україну.
#США#Вашингтон#загиблі_воїни#Вашингт#інсталяція
08:29
video Свято не про стать, а про захист Батьківщини — в Україні відзначили День захисника і захисниці: ZAMAN
В Україні відзначили День захисника та захисниці — державне свято, яке встановили у 2014-му році.
#Україна#Зеленський#свято#День_захисника