newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
01:15
Prime (повтор)

Політв'язні Сірук та Мустафаєв — фіналісти літературного конкурсу «Кримський інжир/Qırım inciri»

15 декабря 2020, 11:04
651

Організатори третього україно-кримськотатарської літературної конкурсу «Кримський інжир/Qırım inciri» опублікували короткий список фіналістів, серед яких два політв'язні Кремля: Сервер Мустафаєв та Вадим Сірук.

Про це повідомляється на сторінці літературного конкурсу у Facebook.

Сервер Мустафаєв став фіналістом у категорії «Проза кримськотатарською мовою» з роботою «Земаневий Юсуф медресеси», Вадим Сірук — у категорії «Поезія українською мовою про Крим».

«Переможці у номінаціях будуть оголошені наприкінці грудня 2020 року під час онлайн-церемонії нагородження», — повідомляють організатори заходу.

Як повідомляв ATR.ua, 28 жовтня відбулася онлайн-презентація другої антології найкращих творів письменницько-перекладацького конкурсу «Кримський інжир/Qırım inciri», що відбувся у 2019 році.

Нагадаємо, літературний конкурс «Кримський інжир» — це українсько-кримськотатарський конкурс поетів, прозаїків та перекладачів, який вперше відбувся у 2018 році. Тоді на конкурс прийшло 244 роботи від 135 авторів з усієї України.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров