newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
08:00
Yırla sazım / Співай, мій сазе

Зберігається дефіцит медикаментів проти COVID-19 в аптеках Криму: вони закріплені за медичними закладами

15 января 2021, 16:00
558

В аптеках окупованого Криму продовжують фіксувати дефіцит медикаментів проти COVID-19, не дивлячись на заяву окупаційної «влади» про наявність великої партії цефтриаксона.

Про це повідомляють окупаційні ЗМІ.

«Не дивлячись на те, що в Крим прибула велика партія цефтриаксона, в аптеках все ще фіксують дефіцит інших медикаментів проти COVID-19», — йдеться в повідомленні.

Ряд видань вже опублікували пояснення так званого «керівника міжрегіонального управління Федеральної служби щодо нагляду у сфері охорони здоров'я» окупантів у Криму Василя Клімова.

За його словами, препарати ампульні дексаметазону, метилпреднізолону та їх торгових найменувань закріплені за медичними закладами, що надають допомогу пацієнтам з COVID-19.

«Вони в першу чергу будуть поставлятися в медичні організації», — сказав окупаційний чиновник.

Як повідомляв ATR.ua, через стрімке зростання захворюваності на COVID-19 окупаційна «влада» Криму заявила, що може запровадити жорсткіший карантин. Нині у Криму продовжує діяти так званий «режим підвищеної готовності», оголошений через поширення COVID-19 у березні 2020 року.

Нагадаємо, раніше Меджліс кримськотатарського народу звернувся із закликом до ОБСЄ, ООН, ВООЗ та Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця відреагувати на катастрофічну епідеміологічну ситуацію, викликану високим темпом зростання захворюваності COVID-19 в окупованому Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:09
video 12 років колонії суворого режиму — «суд» окупантів виніс вирок Ширінгу: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму засудив 61-річного українця Костянтина Ширінга за нібито «шпигунство на користь України».
#вирок#Ширінг#українець#"шпигунство"
09:19
video Новий привід для адмінпротоколу — окупанти затримали громадянського журналіста за «паління в недозволеному місці»: ZAMAN
Окупанти звинуватили сина кримськотатарського політв’язня Тофіка Абдулгазієва, громадянського журналіста Амара Абдулгазієва у нібито «палінні в недозволеному місці».
#Абдулгазієв#судилища_окупантів#громадський_журналіст#адмінпротокол
08:42
video Україна на передовій захисту свободи в ім’я громадян усього світу — у США презентували інсталяцію в пам’ять про полеглих: ZAMAN
В Українському домі, що у середмісті Вашингтона, презентували інсталяцію в пам’ять про тисячі українців полеглих за Україну.
#США#Вашингтон#загиблі_воїни#Вашингт#інсталяція
08:29
video Свято не про стать, а про захист Батьківщини — в Україні відзначили День захисника і захисниці: ZAMAN
В Україні відзначили День захисника та захисниці — державне свято, яке встановили у 2014-му році.
#Україна#Зеленський#свято#День_захисника