newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
22:20
Ecdatlar sesi / Музичний проект

Зеркаль: Освобождение украинских политзаключенных — предмет торга за возвращение РФ в G8

22 августа 2019, 13:52
560

Возвращение украинских военнопленных моряков и других политзаключенных — предмет торга за возвращение России к G8.

Об этом сообщила «5 каналу» заместитель министра иностранных дел Елена Зеркаль.

Зеркаль отметила, что украинское посольство в России готово в любой момент включиться в процесс освобождения пленников Кремля, но, по ее словам, по состоянию на вечер среды, 21 августа, никакой официальной информации российская сторона не предоставила.  

«Разговор — на уровне президентов. И это вопрос знаков и шагов. Если сегодня прозвучали заявления о том, что президент Трамп и президент Макрон рассматривают возможность возвращения России в клуб «больших государств», то, конечно, это требует от президента Путина также каких-то шагов, о которых шла речь на встречах с президентом Трампом или президентом Макроном. И возвращение наших политзаключенных и моряков, конечно, всегда обсуждается на всех политических уровнях», — сказала Зеркаль.

Напомним, 20-21 августа стало известно, что 8 украинских политзаключенных перевели в СИЗО «Лефортово» в Москве, где содержат пленных моряков.

Российские СМИ со ссылкой на свои источники писали, что моряков и политзаключенных готовят к возвращению в Украину. Позже адвокат подсудимых и осужденных в Украине сообщил, что их готовят к обмену на украинцев в РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:15
Кримському фермеру закидають викрадення та примус до рабської праці підлітка
У Нижньогірському районі окупованого РФ Криму був затриманий фермер. Чоловікові закидають викрадення та примус до рабської праці місцевого підлітка.
#фермер#Крим#примус_до_праці#викрадення_підлітка
15:41
Рішення ЄСПЛ дає можливість посилити тиск на РФ аж до арешту активів «Газпрому»
Посилити санкційний тиск на країну-агресора дозволить прийняте рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) щодо окупації Криму РФ, зокрема, надасть можливість для арешту активів «Газпрому».
#санкції_РФ#ЄСПЛ#арешт_«Газпрому»#тиск_на_агресора
15:24
Кіркорову хочуть заборонити в'їзд до Литви за свідоме заперечення окупації Криму РФ
За неодноразові відвідування незаконно окупованого РФ півострова та свідоме заперечення територіальної цілісності і суверенітету України, побічно виправдовуючи агресивні дії РФ, МЗС Литви може заборонити в'їзд до країни російському артисту Філіпу Кіркорову.
#окупований_Крим#Філіп_Кіркоров#незаконне_відвідування#литва
15:06
«Поліція» окупантів прийшла з «опитуванням» до дружини незаконно засудженого РФ політв'язня Омерова
Співробітники «поліції» окупантів прийшли «опитати» дружину політв'язня Ризи Омерова за фактом одиночного пікету, що вона провела у підтримку свого чоловіка, якому 12 січня Південний окружний військовий суд РФ виніс незаконний обвинувальний вирок.
#Риза_Омеров#дружина_політв'язня#одиночний_пікет
14:15
«На папері одне, а насправді інше»: до суду викликаний сусід по камері — адвокат про позов Аметова до РФ
«Суд» окупантів розглянув докази сторони захисту за позовом політв'язня Казима Аметова до РФ про стягнення грошових коштів за нелюдяні умови утримання в Сімферопольському СІЗО.
#Казим_Аметов#умови_утримання#позов_до_РФ#Кямілєв
10:48
COVID-19 у Севастополі: 95 нових випадків, 5 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 95 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, п’ять пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 178 осіб (29 762 — у Криму, 8416 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму