newsshowslive
Вступить в семью ATR

Участника «Самообороны Крыма» выпустили под залог

3 октября 2019, 08:16
538

Вечером 2 октября в Херсоне подозреваемого в участии в «Самообороне Крыма» Степана Резуника выпустили под залог в 240 тысяч гривен.

Об этом сообщает «Центр журналистских расследований» со ссылкой на прокуратуру АРК.

Адвокат Степана Резуника Дмитрий Щербина сообщил, что деньги для залога удалось отыскать «с большим трудом», кто именно внес залог не сообщается. На данный момент Резуник, по словам адвоката, направляется в Киев, где он должен находиться по обязательству, возложенному судом.

«Он никуда бежать не собирается. Никто прятаться не будет», — отметил адвокат.

По его словам, в Киеве у Резуника будет съемное жилье.

Напомним, Херсонский городской суд 26 сентября оставил под арестом участника «Самообороны Крыма» севастопольца Степана Резуника, уменьшив ему сумму залога с 321 120 гривен до 240 840 гривен.

Отметим, что представитель «Самообороны» обязан прибывать по каждому требованию к следователю, прокурору или в суд, а также соблюдать обязательства, в частности, не отлучаться из Киева, куда передадут дело, без разрешения следователя, прокурора или суда, сообщать о смене места проживания, сдать на сохранение свой паспорт и другие документы для выезда из Украины и въезд в Украину.

Как сообщал ATR, 11 июня на админгранице с оккупированным Крымом в пункте пропуска «Каланчак» был задержан, а позже арестован член незаконного формирования «Самооборона Крыма» Степан Резуник. Его подозревают в совершении преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 260 УК Украины (участие в деятельности не предусмотренных законом вооруженных формирований).  Уголовная ответственность за данное преступление предусмотрена в виде лишения свободы от трех до восьми лет.

Напомним, бандформирование «Самооборона Крыма» было создано на территории Крыма после захвата полуострова Россией. Члены этого формирования участвовали в военных преступлениях РФ на территории Украины, похищали и пытали крымских татар и украинцев.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:26
COVID-19 у Севастополі: 97 нових випадків, 6 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 97 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, шість пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 39 490 осіб (30 683 — у Криму, 8807 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#поширення_коронавірусу
10:10
В окупованому Криму від COVID-19 померли ще вісім осіб
В окупованому Криму повідомляють про смерть восьми пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Загалом на півострові, за даними окупантів, померли 1050 пацієнтів з COVID-19 (708 — у Криму, 342 — у Севастополі).
#епідемія#смерті#COVID_19#коронавірус_у_Криму
09:22
COVID-19 у Криму: 234 випадки за добу
В окупованому Криму за останню добу виявили 234 нових випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 39 393 осіб (30 683 — у Криму, 8710 — у Севастополі).
#епідемія#окупанти#хворі#коронавірус_у_Криму
09:01
Політв'язень перебуває у ШІЗО понад півроку: омбудсмен отримала довгоочікувану відповідь на запит про стан Абдуллаєва
Уповноважений з прав людини у Республіці Башкортостан Рим Каюмов у відповіді українському омбудсмену Людмилі Денісовій повідомив, що відвідав Теймура Абдуллаєва у колонії.
#Теймур_Абдуллаєв#Людмила_Денісова#тиск_у_ШІЗО
08:38
video Бекіров, Яніков та Сулейманов залишаються в умовах нелюдського утримання та знущання силовиків — суд відхилив скаргу захисту: ZAMAN
Російський суд відмовив в апеляційних скаргах адвокатів на продовження арешту трьом фігурантам другої сімферопольської групи у «справі про тероризм».
#умови_утримання#друга_сімферопольська#«справа_про_тероризм»#скарги
08:19
video Влада Януковича свідомо застосовувала «жорстоку силу» під час Революції Гідності — ЄСПЛ зобов’язав Україну компенсувати шкоду заявникам: ZAMAN
Європейський суд з прав людини звинуватив владу Януковича у численних порушеннях прав людини під час Революції гідності. ЄСПЛ встановив, що влада свідомо застосовувала жорстоке поводження, і держава несе відповідальність за вбивство як мінімум одного активіста — науковця зі Львова Юрія Вербицького.
#Янукович#ЄСПЛ#Революція_Гідності#жорстока_сила
07:53
video За агітацію молоді до служби в армії країни-окупанта звинувачено бойовика «самооборони Аксьонова» — Прокуратура АРК: ZAMAN
Екс-бойовика «Самооборони Криму» рішенням Прокуратури Автономної Республіки Крим та Севастополя звинувачено у пропаганді служби в армії РФ серед української молоді на окупованому півострові.
#прокуратура_АРК#«Самооборона_Криму»#агітація_до_служби