newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
21:50
Canlı studio / Музичний проект

В Крыму продлили режим самоизоляции до 11 мая

30 апреля 2020, 11:59
563

Режим самоизоляции в оккупированном Крыму для всех граждан продлен до 11 мая включительно.

Об этом говорится в поправках к «указу» о введении режима повышенной готовности в Крыму.

«Слова «30 апреля» заменить словами «11 мая», — сказано в тексте поправок.

Как и прежде, гражданам всех возрастов запрещается покидать дома, кроме как для выноса мусора, выгула домашних животных, похода в ближайший магазин за товарами, где они реализовываются, при угрозе жизни или здоровью и для поездок на работу тем, кто трудится на предприятиях, деятельность которых разрешена.

За нарушение режима самоизоляции в Крыму предусмотрены штрафы.

Напомним, по состоянию на утро 30 апреля сообщается, что общее количество заболевших на полуострове, по официальным данным, достигло 169 (92 — в Крыму, 77 — в Севастополе). Три пациента с подтвержденным СOVID-19 находятся в тяжелом состоянии.

Несмотря на рост распространения COVID-19 оккупанты обещают возобновить с мая работу некоторых предприятий сферы услуг. Постоянное представительство президента Украины в АРК, в свою очередь, утверждает, что Россия замалчивает реальное положение дел с инфицированными COVID-19 в Крыму.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:15
Кримському фермеру закидають викрадення та примус до рабської праці підлітка
У Нижньогірському районі окупованого РФ Криму був затриманий фермер. Чоловікові закидають викрадення та примус до рабської праці місцевого підлітка.
#фермер#Крим#примус_до_праці#викрадення_підлітка
15:41
Рішення ЄСПЛ дає можливість посилити тиск на РФ аж до арешту активів «Газпрому»
Посилити санкційний тиск на країну-агресора дозволить прийняте рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) щодо окупації Криму РФ, зокрема, надасть можливість для арешту активів «Газпрому».
#санкції_РФ#ЄСПЛ#арешт_«Газпрому»#тиск_на_агресора
15:24
Кіркорову хочуть заборонити в'їзд до Литви за свідоме заперечення окупації Криму РФ
За неодноразові відвідування незаконно окупованого РФ півострова та свідоме заперечення територіальної цілісності і суверенітету України, побічно виправдовуючи агресивні дії РФ, МЗС Литви може заборонити в'їзд до країни російському артисту Філіпу Кіркорову.
#окупований_Крим#Філіп_Кіркоров#незаконне_відвідування#литва
15:06
«Поліція» окупантів прийшла з «опитуванням» до дружини незаконно засудженого РФ політв'язня Омерова
Співробітники «поліції» окупантів прийшли «опитати» дружину політв'язня Ризи Омерова за фактом одиночного пікету, що вона провела у підтримку свого чоловіка, якому 12 січня Південний окружний військовий суд РФ виніс незаконний обвинувальний вирок.
#Риза_Омеров#дружина_політв'язня#одиночний_пікет
14:15
«На папері одне, а насправді інше»: до суду викликаний сусід по камері — адвокат про позов Аметова до РФ
«Суд» окупантів розглянув докази сторони захисту за позовом політв'язня Казима Аметова до РФ про стягнення грошових коштів за нелюдяні умови утримання в Сімферопольському СІЗО.
#Казим_Аметов#умови_утримання#позов_до_РФ#Кямілєв
10:48
COVID-19 у Севастополі: 95 нових випадків, 5 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 95 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, п’ять пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 178 осіб (29 762 — у Криму, 8416 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму