newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:30
Нічний ефір

«Справа» Чубарова: «суд» у Криму відмовив Полозову у допуску до процесу

17 июля 2020, 16:10
1352

«Верховний суд» окупованого Криму відхилив клопотання адвоката Миколи Полозова щодо його допуску до захисту голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

ФОТО: Islyam Pinka Mustafa Oĝlu

ФОТО: Islyam Pinka Mustafa Oĝlu

Як повідомив Микола Полозов, 17 липня в окупованому Криму відбулося попереднє слухання у «справі» Рефата Чубарова. Засідання відбулося у закритому режимі під головуванням «судді» Віктора Васильєва.

«Рішення про відмову у допуску мене в якості захисника до справи ухвалено явно незаконно, простою мовою — «по бєспрєдєлу». Особливий цинізм суду полягає в тому, що недопуск адвоката у якості захисника у справу, з яким у обвинуваченого укладено угоду, є грубим порушенням конституційного права на захист і теоретично може спричинити скасування винесеного вироку у справі. Ми з Рефатом Чубаровим були готові до такого повороту подій», — заявив він.

Полозов додав, що оскаржуватиме це рішення «суду».

Окрім цього, адвокат наголосив, що відкрите «судове засідання» щодо Рефата Чубарова по суті «кримінальної справи» призначено на 23 липня 2020 року.

Нагадаємо, що наприкінці червня «Верховний суд» окупованого Криму розпочав розгляд «кримінальної справи» проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова по суті. Через самовідвід «судді» Погребняка засідання тоді перенесли на невизначений термін.

Адвокат Микола Полозов раніше повідомляв, що окупанти у Криму продовжують затягувати процес щодо недопуску його до захисту у «справі» проти Рефата Чубарова.

Як відомо, окупанти у Криму раніше порушили чергову «кримінальну справу» проти очільника Меджлісу кримськотатарського народу. Його звинувачують нібито в «організації масових заворушень» під час мітингу у Сімферополі 26 лютого 2014 року. У травні 2015 року «управління» ФСБ по Криму порушило першу «кримінальну справу» проти Рефата Чубарова. Тоді його звинуватили у нібито «закликах до порушення територіальної цілісності Росії». Пізніше проти очільника Меджлісу сфабрикували ще кілька «кримінальних справ». Зокрема, окупанти закидають йому причетність до продовольчої та енергетичної блокад півострова.

Зазначимо, що прокуратура Автономної Республіки Крим, зі свого боку, відкрила кримінальне провадження через порушення окупантами «справ» проти Рефата Чубарова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:35
video Деескалація чи катастрофа — Байден заявив про санкції, що «поставлять російську економіку на коліна»: ZAMAN
Путін має вибір: або дипломатія та деескалація, або ж загострення і катастрофа.
10:12
video Країни-учасниці Кримської платформи призначили контактних осіб — консультації відбудуться у першій половині року: ZAMAN
Понад 40 країн-учасниць установчого саміту Кримської платформи вже призначили контактних осіб для координації роботи.
09:49
video Сувора інформаційна ізоляція — Наріману Джелялу не передають листи: ZAMAN
Першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла тримають у найсуворішій інформаційній ізоляції.
09:13
video Сніговий хаос на південному сході Туреччини — через кучугури заблоковані дороги: ZAMAN
Сніговий хаос відбувається на південному сході Туреччини.
08:30
video США готові «перекрити кисень» Росії — Кулеба: ZAMAN
США готові «перекрити кисень» Росії.
08:02
video Черговий спалах коронавірусу в Україні — хворих побільшало вдесятеро: ZAMAN
В Україні розпочався черговий спалах коронавірусу.
07:47
video Англія відкривається для подорожей — у країні скасовують суворі антиковідні правила: ZAMAN
Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон оголосив, що Англія відкривається для подорожей.