newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
09:05
Bizim aile / Моя родина

«Справа» Чубарова: «суд» у Криму відмовив Полозову у допуску до процесу

17 июля 2020, 16:10
1316

«Верховний суд» окупованого Криму відхилив клопотання адвоката Миколи Полозова щодо його допуску до захисту голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

ФОТО: Islyam Pinka Mustafa Oĝlu

ФОТО: Islyam Pinka Mustafa Oĝlu

Як повідомив Микола Полозов, 17 липня в окупованому Криму відбулося попереднє слухання у «справі» Рефата Чубарова. Засідання відбулося у закритому режимі під головуванням «судді» Віктора Васильєва.

«Рішення про відмову у допуску мене в якості захисника до справи ухвалено явно незаконно, простою мовою — «по бєспрєдєлу». Особливий цинізм суду полягає в тому, що недопуск адвоката у якості захисника у справу, з яким у обвинуваченого укладено угоду, є грубим порушенням конституційного права на захист і теоретично може спричинити скасування винесеного вироку у справі. Ми з Рефатом Чубаровим були готові до такого повороту подій», — заявив він.

Полозов додав, що оскаржуватиме це рішення «суду».

Окрім цього, адвокат наголосив, що відкрите «судове засідання» щодо Рефата Чубарова по суті «кримінальної справи» призначено на 23 липня 2020 року.

Нагадаємо, що наприкінці червня «Верховний суд» окупованого Криму розпочав розгляд «кримінальної справи» проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова по суті. Через самовідвід «судді» Погребняка засідання тоді перенесли на невизначений термін.

Адвокат Микола Полозов раніше повідомляв, що окупанти у Криму продовжують затягувати процес щодо недопуску його до захисту у «справі» проти Рефата Чубарова.

Як відомо, окупанти у Криму раніше порушили чергову «кримінальну справу» проти очільника Меджлісу кримськотатарського народу. Його звинувачують нібито в «організації масових заворушень» під час мітингу у Сімферополі 26 лютого 2014 року. У травні 2015 року «управління» ФСБ по Криму порушило першу «кримінальну справу» проти Рефата Чубарова. Тоді його звинуватили у нібито «закликах до порушення територіальної цілісності Росії». Пізніше проти очільника Меджлісу сфабрикували ще кілька «кримінальних справ». Зокрема, окупанти закидають йому причетність до продовольчої та енергетичної блокад півострова.

Зазначимо, що прокуратура Автономної Республіки Крим, зі свого боку, відкрила кримінальне провадження через порушення окупантами «справ» проти Рефата Чубарова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:09
video 12 років колонії суворого режиму — «суд» окупантів виніс вирок Ширінгу: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму засудив 61-річного українця Костянтина Ширінга за нібито «шпигунство на користь України».
#вирок#Ширінг#українець#"шпигунство"
09:19
video Новий привід для адмінпротоколу — окупанти затримали громадянського журналіста за «паління в недозволеному місці»: ZAMAN
Окупанти звинуватили сина кримськотатарського політв’язня Тофіка Абдулгазієва, громадянського журналіста Амара Абдулгазієва у нібито «палінні в недозволеному місці».
#Абдулгазієв#судилища_окупантів#громадський_журналіст#адмінпротокол
08:42
video Україна на передовій захисту свободи в ім’я громадян усього світу — у США презентували інсталяцію в пам’ять про полеглих: ZAMAN
В Українському домі, що у середмісті Вашингтона, презентували інсталяцію в пам’ять про тисячі українців полеглих за Україну.
#США#Вашингтон#загиблі_воїни#Вашингт#інсталяція
08:29
video Свято не про стать, а про захист Батьківщини — в Україні відзначили День захисника і захисниці: ZAMAN
В Україні відзначили День захисника та захисниці — державне свято, яке встановили у 2014-му році.
#Україна#Зеленський#свято#День_захисника