newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
10:15
Bizim aile / Моя родина

Полозов у суді в РФ оскаржив рішення щодо його недопуску до участі у «справі» Чубарова

24 июля 2020, 12:45
1343

Адвокат Микола Полозов подав скаргу у Третій апеляційний суд загальної юрисдикції у Сочі на рішення окупаційного «суду» Криму щодо його недопуску в ролі захисника до участі у «справі» Рефата Чубарова.

архівне фото

архівне фото

Про це повідомив адвокат Микола Полозов у Facebook.

«Сьогодні Верховний суд Криму надав мені виписку з протоколу попереднього слухання, де відображена постанова суду про відмову в допуску мене до здійснення захисту Рефата Чубарова на стадії судового розгляду. Це був останній відсутній документ, що перешкоджає подачі скарги на цю постанову в апеляційну інстанцію — Третій апеляційний суд загальної юрисдикції. Оскільки всі перешкоди усунені, цю апеляційну скаргу я відразу ж подав. Тепер подивимося, наскільки сочинські судді апеляційної інстанції прихильні дотриманню норм закону. У Криму, на жаль, з цим дуже і дуже погано», — наголосив Полозов.

 

Нагадаємо, що напередоні у Криму відбулося перше засідання «суду», на якому по суті розглядалася «справа» щодо голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова. На ньому окупанти допитали чотирьох «потерпілих».

Зазначимо, що інтереси Рефата Чубарова на «суді» у Криму представляє призначений окупантами адвокат Олександр Осокін. 17 липня на попередньому слуханні у «справі» Чубарова «суддя» Віктор Васильєв відхилив клопотання адвоката Миколи Полозова щодо його допуску до захисту голови Меджлісу.

Як відомо, окупанти у Криму раніше порушили чергову «кримінальну справу» проти очільника Меджлісу кримськотатарського народу. Його звинувачують нібито в «організації масових заворушень» під час мітингу у Сімферополі 26 лютого 2014 року. У травні 2015 року «управління» ФСБ по Криму порушило першу «кримінальну справу» проти Рефата Чубарова. Тоді його звинуватили у нібито «закликах до порушення територіальної цілісності Росії». Пізніше проти очільника Меджлісу сфабрикували ще кілька «кримінальних справ». Зокрема, окупанти закидають йому причетність до продовольчої та енергетичної блокад півострова.

Зазначимо, що прокуратура Автономної Республіки Крим, зі свого боку, відкрила кримінальне провадження через порушення окупантами «справ» проти Рефата Чубарова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Просувати кримське питання на всіх міжнародних майданчиках — підсумки візиту українських парламентарів до Туреччини: ZAMAN
Закликали створити Кримську платформу в Турецькому парламенті та просувати кримське питання на всіх міжнародних майданчиках.
09:47
video Підтримка територіальної цілісності та протидія загрозам — президенти України та Азербайджана підписали спільну декларацію: ZAMAN
Підтримка територіальної цілісності одне одного та протидія загрозам у Чорноморсько-Каспійському регіоні.
09:11
video Холодні та сирі камери — Сервер Мустафаєв розповів про нелюдські умови в ізоляторі: ZAMAN
Зі стін сиплеться, в камерах вогко і холодно, а у відповідь на скарги — лише погрози силовиків.
08:36
video «Січ 2–30» відгукнувся з космосу — український супутник встановив зв'язок з центром управління: ZAMAN
Український супутник встановив зв'язок з центром управління на Хмельниччині, а усі його бортові системи працюють у штатному режимі.
08:08
video Вплив пандемії на дітей гірший, ніж вважалося — ЮНІСЕФ: ZAMAN
Організація ЮНІСЕФ вважає, що вплив пандемії на дітей буде гіршим, ніж вважали раніше.
07:21
video Катування сирійським режимом — суд у Німеччині виніс історичний вирок: ZAMAN
У Німеччині засудили колишнього співробітника розвідувальної служби Сирії до довічного ув'язнення.
14 января
11:40
video «Січ-2-30» у космосі — український супутник вивели на орбіту: ZAMAN
Американська компанія SpaceX вивела на орбіту український оптичний супутник.