Вступити до родини ATR

Кучма пішов з ТКГ через його вік — ЗМІ

28 липня 2020, 16:45
1939

Другий президент України Леонід Кучма припинив роботу у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі у зв'язку з похилим віком. Як відомо, цьогоріч політику виповниться 82.

Про це йдеться у матеріалі НВ.

«Йому фізично було важко справлятися», — сказав співрозмовник видання з Офісу президента.

Як повідомляв ATR.ua, сьогодні стало відомо, що другий президент України, представник країни у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма припиняє роботу у Тристоронній контактній групі. Зазначимо, що він вдруге очолив українську делегацію у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі 3 червня 2019 року.

Нагадаємо, у 2018 році Леонід Кучма завершив роботу у Тристоронній контактній групі по Донбасу в Мінську. Його замінив колишній перший заступник міністра закордонних справ Руслан Демченко. Кучма увійшов у ТКГ і представляв Україну на переговорах з «ДНР» і «ЛНР» за участю представників Росії та ОБСЄ з 23 червня 2014 року. 20 вересня Кучма підписав Мінський меморандум. 2 лютого 2015 року президент України Петро Порошенко призначив Кучму офіційним представником України у тристоронній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ