newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
22:20
Ecdatlar sesi / Музичний проект

Кучма снова будет представлять Украину в ТКГ — Зеленский

3 июня 2019, 13:46
779

Второй президент Украины Леонид Кучма вновь будет возглавлять украинскую сторону в Трехсторонней контактной группе по урегулированию ситуации на Донбассе, первое заседание которой состоится 5 июня.

Об  этом заявил президент Украины Владимир Зеленский на брифинге, передает корреспондент ATR.

«Встречался с нашими партнерами из США, Франции, Германии. С другими партнерами по ЕС. Мы обсуждали вопрос прекращения войны на Донбассе. У нас есть общая позиция — это восстановление наших переговоров в нормандском формате. Это и разблокировка Минского процесса. Уже 5 июня будет встреча трехсторонней группы во главе с Леонидом Кучмой», — заявил Зеленский.

Напомним, в прошлом году Леонид Кучма завершил работу в Трехсторонней контактной группе по Донбассу в Минске. Его заменил бывший первый заместитель министра иностранных дел Руслан Демченко. Кучма вошел в трехстороннюю контактную группу, и представлял Украину на переговорах с «ДНР» и «ЛНР» с участием представителей России и ОБСЕ с 23 июня 2014 года. 20 сентября Кучма подписал Минский меморандум. 2 февраля 2015 года президент Украины Петр Порошенко назначил Кучму официальным представителем Украины в трехсторонней группе по урегулированию конфликта на Донбассе.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:15
Кримському фермеру закидають викрадення та примус до рабської праці підлітка
У Нижньогірському районі окупованого РФ Криму був затриманий фермер. Чоловікові закидають викрадення та примус до рабської праці місцевого підлітка.
#фермер#Крим#примус_до_праці#викрадення_підлітка
15:41
Рішення ЄСПЛ дає можливість посилити тиск на РФ аж до арешту активів «Газпрому»
Посилити санкційний тиск на країну-агресора дозволить прийняте рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) щодо окупації Криму РФ, зокрема, надасть можливість для арешту активів «Газпрому».
#санкції_РФ#ЄСПЛ#арешт_«Газпрому»#тиск_на_агресора
15:24
Кіркорову хочуть заборонити в'їзд до Литви за свідоме заперечення окупації Криму РФ
За неодноразові відвідування незаконно окупованого РФ півострова та свідоме заперечення територіальної цілісності і суверенітету України, побічно виправдовуючи агресивні дії РФ, МЗС Литви може заборонити в'їзд до країни російському артисту Філіпу Кіркорову.
#окупований_Крим#Філіп_Кіркоров#незаконне_відвідування#литва
15:06
«Поліція» окупантів прийшла з «опитуванням» до дружини незаконно засудженого РФ політв'язня Омерова
Співробітники «поліції» окупантів прийшли «опитати» дружину політв'язня Ризи Омерова за фактом одиночного пікету, що вона провела у підтримку свого чоловіка, якому 12 січня Південний окружний військовий суд РФ виніс незаконний обвинувальний вирок.
#Риза_Омеров#дружина_політв'язня#одиночний_пікет
14:15
«На папері одне, а насправді інше»: до суду викликаний сусід по камері — адвокат про позов Аметова до РФ
«Суд» окупантів розглянув докази сторони захисту за позовом політв'язня Казима Аметова до РФ про стягнення грошових коштів за нелюдяні умови утримання в Сімферопольському СІЗО.
#Казим_Аметов#умови_утримання#позов_до_РФ#Кямілєв
10:48
COVID-19 у Севастополі: 95 нових випадків, 5 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 95 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, п’ять пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 178 осіб (29 762 — у Криму, 8416 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму