newsshowslive
Вступить в семью ATR

Сімферопольська поліклініка припинила роботу: захворіли всі лікарі

13 октября 2020, 10:55
463

Сімферопольська поліклініка №3, яка обслуговує вулиці Героїв Сталінграда та Маршала Василевського, тимчасово припинила роботу в зв'язку з тим, що захворів увесь склад медиків.

Відповідне оголошення з'явилося на двері відділення поліклініки, повідомляють місцеві ЗМІ.

«Шановні пацієнти. У зв'язку з відсутністю медичного персоналу, тимчасово лікарський прийом в амбулаторії ЗПСМ №2 скасований, як по запису, так і по живій черзі. Пацієнти, що знаходяться на лікарняному листі, і з метою контролю стану, уточнюйте в реєстратурі по телефону, куди бути для продовження та закриття листків непрацездатності», — йдеться у оголошенні.

Як відомо, станом на 13 жовтня окупанти повідомляють про те, що загальна кількість хворих на півострові досягла 7523 осіб (6168 — у Криму, 1355 — у Севастополі). Померли нібито 150 пацієнтів з COVID-19 (111 — у Криму, 39 — у Севастополі).

Водночас Постійне представництво президента України в АРК та українські правозахисники стверджують, що Росія замовчує реальний стан справ з інфікованими COVID-19 у Криму. Зокрема, Кримська правозахисна група повідомляє, що окупаційний «уряд» Криму цілеспрямовано применшує публічну статистику смертності від COVID-19.

Як повідомляв ATR.ua, попри зростання кількості хворих на COVID-19, представники «влади» окупованого Криму раніше заявили, що вони не мають наміру повертатися до більш суворих обмежувальних заходів через поширення коронавірусної інфекції. Нагадаємо, що, нині у Криму продовжує діяти так званий «режим підвищеної готовності», оголошений через поширення COVID-19 у березні 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:50
video Нові карантинні обмеження щодо перевезень набрали чинності — Укрзалізниця розгортає пункти вакцинації: ZAMAN
Нові карантинні правила в Україні вже діють. Усі, хто прямує автобусом, потягом чи літаком до іншої області, повинні надати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест на коронавірус.
#карантин#Україна#правила_перевезень#пункти_вакцинації
16:33
video Розповів про катування та нагадав про бранців Кремля — Єсипенко звернувся до Байдена: ZAMAN
Український політв’язень, фрілансер «Радіо Свобода» Владислав Єсипенко звернувся до президента Сполучених Штатів Джо Байдена, уряду та Конгресу США.
#США#Байден#бранці_Кремля#Єсипенко#лист