newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:30
Нічний ефір

«Справа» Чубарова: апеляційний суд у РФ розгляне скаргу Полозова

26 октября 2020, 14:00
399

Третій апеляційний суд загальної юрисдикції у місті Сочі розгляне скаргу адвоката Миколи Полозова через його недопуск до «справи» щодо голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова у якості захисника.

ФОТО: ATR.ua

ФОТО: ATR.ua

Як повідомив Микола Полозов у своєму Facebook, скаргу вдалося подати з четвертої спроби, бо «Верховний суд» Криму раніше не передавав клопотання в апеляційну інстанцію.

«З четвертої спроби Верховний суд Криму все-таки пропустив мою скаргу до вищої інстанції — Третього апеляційного суду загальної юрисдикції. Нагадаю, ще в липні в ході попереднього судового засідання суд незаконно відмовився допустити мене до процесу в якості захисника Рефата Чубарова. Тоді мною це рішення суду було оскаржено. Однак, в порушення закону, суд (а такі скарги направляються в апеляцію через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване рішення) так і не передав скаргу в апеляційну інстанцію», — наголосив Полозов.

Адвокат додав, що судове засідання в Третьому апеляційному суді відбудеться у Сочі 24 листопада о 14:00.

Нагадаємо, що наприкінці червня «Верховний суд» окупованого Криму розпочав розгляд «кримінальної справи» проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова по суті. У липні відбулося попереднє слухання у «справі» Чубарова. Тоді Миколі Полозову відмовили у допуску до «справи» в якості захисника.

Як відомо, окупанти у Криму раніше порушили чергову «кримінальну справу» проти очільника Меджлісу кримськотатарського народу. Його звинувачують нібито в «організації масових заворушень» під час мітингу у Сімферополі 26 лютого 2014 року. У травні 2015 року «управління» ФСБ по Криму порушило першу «кримінальну справу» проти Рефата Чубарова. Тоді його звинуватили у нібито «закликах до порушення територіальної цілісності Росії». Пізніше проти очільника Меджлісу сфабрикували ще кілька «кримінальних справ». Зокрема, окупанти закидають йому причетність до продовольчої та енергетичної блокад півострова.

Зазначимо, що прокуратура Автономної Республіки Крим, зі свого боку, відкрила кримінальне провадження через порушення окупантами «справ» проти Рефата Чубарова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:35
video Деескалація чи катастрофа — Байден заявив про санкції, що «поставлять російську економіку на коліна»: ZAMAN
Путін має вибір: або дипломатія та деескалація, або ж загострення і катастрофа.
10:12
video Країни-учасниці Кримської платформи призначили контактних осіб — консультації відбудуться у першій половині року: ZAMAN
Понад 40 країн-учасниць установчого саміту Кримської платформи вже призначили контактних осіб для координації роботи.
09:49
video Сувора інформаційна ізоляція — Наріману Джелялу не передають листи: ZAMAN
Першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла тримають у найсуворішій інформаційній ізоляції.
09:13
video Сніговий хаос на південному сході Туреччини — через кучугури заблоковані дороги: ZAMAN
Сніговий хаос відбувається на південному сході Туреччини.
08:30
video США готові «перекрити кисень» Росії — Кулеба: ZAMAN
США готові «перекрити кисень» Росії.
08:02
video Черговий спалах коронавірусу в Україні — хворих побільшало вдесятеро: ZAMAN
В Україні розпочався черговий спалах коронавірусу.
07:47
video Англія відкривається для подорожей — у країні скасовують суворі антиковідні правила: ZAMAN
Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон оголосив, що Англія відкривається для подорожей.