newsshowslive
Вступить в семью ATR

У ВООЗ не планують примусово вакцинувати проти COVID-19

8 декабря 2020, 13:52
419

У Всесвітній організації охорони здоров'я не планують проводити примусове щеплення новими вакцинами від COVID-19.

Про це повідомляє «Reuters».

Однак, за словами директорки відділу ВООЗ з імунізації Кейт ОʼБраєн, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, деякі країни можуть отримати наполегливу рекомендацію для вакцинування певних груп населення, зокрема медичних працівників.

Як відомо, нещодавно ВООЗ заявило про можливість проведення досліджень, де молодих добровольців навмисно заражатимуть коронавірусною інфекцією, щоб прискорити розробку вакцини. Наразі це питання має бути обговорено на закритій консультативній нараді.

Як повідомляв ATR.ua, раніше розробники Pfizer та BioNTech заявили про успішне проходження третьої фази випробувань своєї вакцини, яка може захистити людей від зараження на 90%. Згодом, за результатами останніх досліджень, вони заявили, що ефективність вакцини — 95%.

Ще одна компанія Moderna повідомила про ефективність своєї вакцини на 94,5%.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:09
video 12 років колонії суворого режиму — «суд» окупантів виніс вирок Ширінгу: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму засудив 61-річного українця Костянтина Ширінга за нібито «шпигунство на користь України».
#вирок#Ширінг#українець#"шпигунство"
09:19
video Новий привід для адмінпротоколу — окупанти затримали громадянського журналіста за «паління в недозволеному місці»: ZAMAN
Окупанти звинуватили сина кримськотатарського політв’язня Тофіка Абдулгазієва, громадянського журналіста Амара Абдулгазієва у нібито «палінні в недозволеному місці».
#Абдулгазієв#судилища_окупантів#громадський_журналіст#адмінпротокол
08:42
video Україна на передовій захисту свободи в ім’я громадян усього світу — у США презентували інсталяцію в пам’ять про полеглих: ZAMAN
В Українському домі, що у середмісті Вашингтона, презентували інсталяцію в пам’ять про тисячі українців полеглих за Україну.
#США#Вашингтон#загиблі_воїни#Вашингт#інсталяція
08:29
video Свято не про стать, а про захист Батьківщини — в Україні відзначили День захисника і захисниці: ZAMAN
В Україні відзначили День захисника та захисниці — державне свято, яке встановили у 2014-му році.
#Україна#Зеленський#свято#День_захисника