newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
20:15
Prime (live)

Москалькова прилетела в Киев

20 марта 2019, 00:03
1319

По данным источника ATR, уполномоченная по правам человека Российской Федерации Татьяна Москалькова во вторник, 19 марта, поздно вечером прилетела в Киев. По предварительным данным, самолет приземлился в аэропорту «Киев» (Жуляны).

Завтра она намерена принять участие в заседании по делу руководителя «РИА Новости-Украина» Кирилла Вышинского, который обвиняется в госизмене.

{gallery_1}

Фото: moskalkova.official

Напомним, днем 19 марта стало известно, что российский омбудсмен Татьяна Москалькова намерена посетить Киев, чтобы принять участие в судебном заседании в отношении руководителя «РИА Новости-Украина» Кирилла Вышинского. 

Российское агентство ТАСС сообщает, что уполномоченный Верховной Рады Украины по правам человека Людмила Денисова устно заверила российского омбудсмена Татьяну Москалькову, что у нее не будет проблем с въездом на Украину для посещения суда по делу Вышинского. Отметим, Москалькова неоднократно посещала оккупированный Крым, заезжая через территорию России, что нарушает закон Украины. 

Заседание по делу Вышинского состоится 20 марта, в 10:00. Кассационный уголовный суд в составе Верховного суда Украины рассмотрит жалобу на задержание Вышинского. По данным ATR, 14 марта Кирилла Вышинского этапировали в Киев, он находится в Лукьяновском СИЗО.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

18:09
video Омбудсмен з прав людини в РФ майже пів року ігнорує запит української колеги щодо відвідання незаконно утримуваних громадян України
Майже пів року омбудсмен РФ Тетяна Москалькова не відповідає на запит омбудсмена Людмили Денісової щодо можливості відвідання незаконно утримуваних громадян України на території РФ та тимчасово окупованого Криму.
#омбудсмен_РФ#Людмила_Денісова#відвідання_незаконно_утримуваних_громадян
18:04
video За роки окупації вивчення української мови скоротилося у 50 разів, кримськотатарською навчаються лише 3% школярів: омбудсмен про порушення РФ права на освіту рідною мовою
Зокрема, за словами омбудсмена, окупанти порушують право на освіту рідною мовою, закріплене статтею 8 Європейської хартії регіональних мов або мов меншин.
#омбудсмен#освіта_рідною_мовою#окупанти_у_Криму
11:40
video Припинення фінансування джерела правди про репресії в окупованому РФ Криму неприпустиме — Джелял про держпідтримку ATR на конференції МЗС: ZAMAN
За участі міністрів закордонних справ України, Литви, Латвії та заступника міністра закордонних справ Туреччини громадські активісти, правозахисники та представники корінного кримськотатарського народу обговорили репресії в окупованому Криму та ситуацію з телеканалом ATR .
#Джелял#блокування_фінансування_ATR#конференція_МЗС
10:36
Всесвітній конгрес кримських татар — все про підготовку до наступного з’їзду у телемарафоні #SaveATR
У серпні 2015 року за підтримки Туреччині в Анкарі пройшов ІІ Курултай (з'їзд) Всесвітнього конгресу кримських татар. Його головними темами стали незаконна анексія та порушення окупантами прав кримських татар.
#Рефат_Чубаров#зустріч_Конгресу_кримських_татар#підготовка_до_з'їзду
09:34
Заходи вшанування пам’яті Номана Челебіджіхана у Туреччині: телемарафон #SaveATR
Через пандемію коронавіруса у Туреччині заборонено відвідання публічних заходів, однак були підготовлені онлайн-програми на різних платформах.
#Туреччина#Зафер_Каратай#заходи_до_дня_пам'яті_Челебіджіхана
09:30
У Джанкойському районі окупованого РФ Криму вшанували пам’ять Номана Челебіджіхана: телемарафон #SaveATR
У селі Завіт-Ленінський Джанкойського району неподалік від місця, де колись знаходилося рідне село Номана Челебіджихана Біюк-Сунак, у 2019 році було встановлено пам’ятник.
#день_пам'яті_Номана_Челебіджіхана#Джанкойський_район#пам'ятник