newsshowslive
Вступить в семью ATR

Обыски в Крыму: адвокатов не впускают, есть задержанные

27 марта 2019, 08:48
1425

На обыски в оккупированном Крыму 27 марта не допускают адвокатов. Известно о нескольких задержаниях, в частности, тех, кто пришел поддержать соотечественников.

Как сообщает адвокат Эмиль Курбединов, прибывший на место обыска в дом крымского татарина Тофика Абдулгазиева в микрорайоне Каменка (Симферополь), силовики не представились и не впустили его на «следственные мероприятия». Тофика Абдулгазиева после обыска задержали и увезли в неизвестном направлении.

«По всей видимости, его везут в ФСБ. Мне пока направление неизвестно. Мне вообще неизвестно, кто эти люди (которые проводят обыски — ред.). Я предполагаю, что это ФСБ. Возбуждены «уголовные дела», как указывается в пресс-службе ФСБ», — сообщил Курбединов.

Известно, что после сегодняшних обысков также задержали Фархада Базарова и Ризу Иззетова. Их увезли в «управление» ФСБ в Симферополе (ул. Франко).

Также крымский адвокат Маммет Мамбетов сообщает, что его силовики не впускают на обыски.

«Нахожусь в с. Владимировка по ул. Шоссейная, 44, где сейчас проходит обыск. Меня не впускают», — написал Мамбетов в Facebook.

Как сообщают активисты «Крымской солидарности», двоих крымских татар, пришедших поддержать соотечественников к дому Рустема Шейхалиева в микрорайоне Каменка в Симферополе, также задержали силовики.

Также известно, что сейчас уже 12 адвокатов и юристов в Крыму выразили готовность защищать права тех, к кому сегодня пришли силовики. Правозащитники призывают всех, у кого есть юридическое образование, предоставить помощь задержанным крымским татарам.

Как сообщал ATR, в среду, 27 марта, оккупационные силовики проводят обыски в населенных пунктах Симферопольского района, а также в 2-х селах Белогорского района.

{gallery_1}

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:11
video Після мене не було звільнено жодного кримського татарина — Бекіров у телемарафоні #saveATR
Українська влада не повертає кримськотатарських політв’язнів. На Мінських перемовинах ця тема не обговорюється.
#Едем_Бекіров#українська_влада#повернення_політв'язнів
09:40
video Колишні політв’язні Кремля заснували «Платформу звільнення політв’язнів»: Семена у телемарафоні #saveATR
Презентація відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Духовного управління мусульман Криму, іноземних послів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
#Олег_Сенцов#презентація#платформа_звільнення_політв'язнів
09:24
video «Справа про недонесення» — на допиті Топчі повідомив, що під тиском окупантів був змушений обмовити себе: ZAMAN
Останнє слово Енвера Топчі, звинуваченого у буцімто «недонесенні», призначене на 24 березня. Цього ж дня відбудуться дебати між сторонами захисту та обвинувачення.
#Енвер_Топчі#справа_про_недонесення#тиск_окупантів
09:08
video Утиски не припиняються — наш народ втратив свободу та опинився під окупаційною «владою» РФ: ZAMAN
Учасники кримськотатарського національного руху Судаку, Джанкойського і Красногвардійського районів виступили з відкритим зверненням до народу, висловлюючи свою підтримку і солідарність усім бранцям Кремля.
#кримськотатарський_національний_рух#звернення_до_народу#підтримка_бранців_Кремля
08:44
video Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму є його публічна незгода з окупацією Криму РФ — заява правозахисних організацій України: ZAMAN
Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму Олега Приходька є його публічна незгода з окупацією Криму РФ, яку він неодноразово висловлював і у ЗМІ, і в спілкуванні з представниками підконтрольної Кремлю місцевою «владою».
#переслідування_окупантів#Олег_Приходько#правозахисні_організації
08:41
video Українського військового поранено — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
У районі Причепилівки, на Луганщині, окупанти били з підствольних гранатометів та стрілецької зброї. Кульове поранення дістав боєць об’єднаних сил. Його оперативно ушпиталили.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни