newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
01:00
Нічний ефір

Президент Молдовы, назвавший Крым «де-факто российским», ждет встречи с Зеленским

16 мая 2019, 12:37
903

Президент Молдовы Игорь Додон заявил, что договорился о встрече с избранным президентом Украины Владимиром Зеленским. Ранее Петр Порошенко отказывался от встречи с ним из-за высказываний о «российском Крыме».

Как сообщает «Европейская правда», о планах встретится с Зеленским Додон рассказал в интервью телеканалу NTV-Moldova. Он рассказал, что накануне по телефону говорил с Владимиром Зеленским.

«Договорились, как только все это закончится (Зеленский вступит в должность — ред.), выйдем на связь и посмотрим, как встретимся: у них или у нас. Я думаю, что мы найдем общий язык», — сказал Игорь Додон.

Журналистка напомнила, что у Додона за 2,5 года в должности не было ни одной встречи с президентом Петром Порошенко.

«Что касается Украины, я как-то говорил: позиция руководства республики Молдовы относительно территориальной целостности Украины не изменялась за все 27 лет независимости Республики Молдова. И она не поменялась, потому что у нас хорошие, дружеские отношения в этом вопросе. И здесь поставим точку в этом вопросе, и будем двигаться дальше», — заявил Додон.

Петр Порошенко ранее отказывался встречаться с Игорем Додоном за его высказывания во время предвыборной кампании о том, что Крым «принадлежит России». Порошенко выдвигал Додону четкое условие для встречи, при которому переговоры могут состояться: для этого Додон должен был признать российскую агрессию против Украины, включая незаконную аннексию Крыма.

Напомним, в 2016 году новоизбранный президент Молдовы Игорь Додон заявил, что «Крым де-факто российский». Через год он сообщил, что «официальное признание Крыма российским невозможно из-за необходимости выстраивать дружеские отношения с Украиной».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

19:24
video Омбудсмен Денісова обговорила з адвокатом Гемеджі додержання прав українських політв’язнів: ZAMAN
Уповноважена Верховної ради України з прав людини Людмила Денісова обговорила з Лілією Гемеджі — адвокатом кримських татар, які незаконно утримуються в місцях несвободи на території РФ та тимчасово окупованого Криму — додержання їхніх процесуальних та інших прав, зокрема на медичну допомогу та гідні умови тримання.
#омбудсмен#Людмила_Денісова#Ліля_Гемеджі#права_кримськотатарських_політв'язнів
14:03
Російський корабель відкрив попереджувальний вогонь по британському есмінцю у Чорному морі
Російські військові відкрили попереджувальний вогонь по курсу британського есмінця «Defender», який увійшов у територіальні води РФ у Чорному морі в районі мису Фіолент, повідомили у Міноборони Росії.
#Чорне_море#Міноборони_РФ#британський_есмінець#вогонь
11:22
video Значно зросла кількість інфікованих COVID-19 в окупованому РФ Криму за добу — підконтрольна Кремлю «влада» заборонила святкування випускних вечорів: ZAMAN
На півострові зафіксовано ще 277 нових пацієнтів з COVID-19, шестеро людей не змогли подолати хворобу. Окупаційна «влада» посилює карантин у Ялті, Алушті, Сімферополі та Сімферопольському районі.
#Крим#заборона_випускних#закриття_закладів#посилення_карантину#зростання_кількості_інфікованих
10:59
video Минулої доби не зафіксовано жодного випадку зараження COVID-19 на Донеччині, Івано-Франківщині та Закарпатті — МОЗ: ZAMAN
На всій материковій частині України зафіксовано менше трьохсот нових пацієнтів з COVID-19 на добу. Одужали майже втричі більше. А ще 21 людина померла внаслідок хвороби.
#МОЗ#Україна#вакцинація#низькі_показники#кількість_інфікованих
10:11
video Прихований свідок дав суперечливі покази у «справі» 25 кримських татар, яких окупанти звинувачують у тероризмі: ZAMAN
Обвинувачувані нібито хотіли захопити місцеву владу та побудувати Халіфат — Ісламську Державу, у мікрорайоні Кам'янка, передмісті Сімферополя.
#«справа_про_тероризм»#друга_сімферопольська_група#прихований_свідок
09:57
video Vernadsky Challenge — фінал міжнародного конкурсу інженерних стартапів відбувся у Києві: ZAMAN
У Києві пройшов фінал міжнародного конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge. Цього року у змаганнях взяли участь 89 іноземних і 43 українських стартапи. Учасники представили розробки на тему космічних технологій і активної біоелектроніки.
#фінал#міжнародний_конкурс#інженерні_стартапи#космічні_технології#біоелектроніка