newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
12:10
Altın devir / Золота епоха

ATR занял второе место среди региональных телеканалов премии Big Data Awards

29 мая 2019, 13:40
1607

Первый крымскотатарский телеканал ATR занял второе место в номинации «Лидер среди региональных телеканалов» телепремии Big Data Awards.

Объявление результатов и вручение наград состоялось 29 мая в Киеве.

Наиболее рейтинговыми программами телеканала ATR, согласно данным Big Data Rating, стали «PRIME:Бабченко», «Zaman. Підсумки» и «Політична історія з Гульнарою Бекіровою».

«Телеканал ATR — это маленький канал, маленькое здание, маленькие ресурсы, но огромное сердце. Вы это сами не понаслышке знаете. Спасибо всем огромное за награду, спасибо зрителям, конечно же. Крым — Украина» — сказал помощник генерального директора ATR Олег Борисов во время вручения награды.

Первое место в номинации занял телеканал «Донбасс».

Напомним, первая церемония награждения телеканалов Big Data Awards состоялась 31 мая 2018. Телеканалы получили награды от независимого рейтингового агентства BIG DATA UA за высокие показатели в системе BIG DATA Rating в течение прошедшего года. Тогда награды и отличия получили более 20 телеканалов среди почти 190 принимавших участие в оценке.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:14
video COVID-19 у світі — в Індонезії від вірусу померло 88 тисяч людей: ZAMAN
В Індонезії зареєстрували понад 1800 смертей за добу. А днем раніше від наслідків COVID-19 померли 2069 осіб. Це — найвищий добовий показник в Індонезії за весь час епідемії.
#коронавірус#епідемія#Індонезія#смерті
12:39
video Поширення COVID-19 у Криму — у лікарнях Севастополя бракує рідкого кисню: ZAMAN
Темпи поширення коронавірусу в окупованому Криму не сповільнюються. За сумнівними підрахунками окупаційної «влади» півострова, там щоденно фіксують близько п’ятисот випадків захворювання.
#Сімферополь#окупований_Крим#влада_окупантів#рідкий_кисень
12:07
video Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз — міністр охорони здоров’я: ZAMAN
За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, Україна може почати робити вакцинацію з трьох доз, якщо таку необхідність покажуть клінічні дослідження та Всесвітня організація охорони здоров’я.
#МОЗ#ВООЗ#вакцинація#третя_доза
11:43
video Хочете ходити без масок — записуйтесь на вакцинацію: ZAMAN
Для скасування обов’язкового носіння масок в Україні, більшість населення країни має бути провакциновано.
#маски#коронавірус#вакцинація#санітарний_лікар
11:18
video Біля турецької Анталії спалахнула масштабна лісова пожежа — евакуювали п'ять населених пунктів: ZAMAN
Влада Туреччини обіцяє розслідувати масштабну лісову пожежу, яка перекинулася на місто Манавгат у 75 кілометрах від Анталії.
#Туреччина#пожежа#Анталія#евакуація
10:36
video Ротації у керівництві українського війська — президент призначив нового начальника Генштабу та командувача ООС: ZAMAN
Президент України Володимир Зеленський призначив нового начальника Генерального Штабу. Ним став генерал-майор, герой України Сергій Шаптала, який був нагороджений за мужність та героїзм після боїв на Дебальцівському плацдармі.
#Зеленський#ротації#нові_призначення#українське_військо