newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
14:30
Altın devir / Золота епоха

Эдем Бекиров: Чтобы вернуть Крым, нужно принять закон о крымскотатарской автономии

7 сентября 2019, 22:40
1287

Освобожденный политзаключенный, крымский татарин Эдем Бекиров считает, что первым шагом к освобождению Крыма от оккупантов должно стать принятие закона о крымскотатарской национально-территориальной автономии.

Об этом он сказал в эфире ток-шоу «Мост|Kopur» на телеканале ATR.

«Вы сегодня осуждаете: Зеленский так сделал, так сделал. Это команда молодая. <...> Им до 40 лет всем, но они сегодня полны решимости провести реформы в этом государстве. Не просто слова обещания — они начинают первые шаги. На сегодняшний день, чтобы начать первый процесс возвращения Крыма в состав Украины, я думаю, нам надо вернуться, когда при господине Порошенко хотели изменить 10 пункт Конституции. <...> Почему его снова не поднять? Ведь решение о крымскотатарской автономной республике — это один из первых шагов к решению освобождения Крыма. И крымские люди ждут этого. Нас обманули четыре года назад. Но я не думаю, что эта команда нас обманет. Я верю ей. Они только 100 дней работали — давайте дадим им еще время», — сказал Эдем Бекиров.

Он подчеркнул, что, возможно, взаимный процесс освобождения пленных и не был равноценным, но эти люди сегодня точно поняли, что Украина борется за них всеми возможными способами.

«Хочу сказать по поводу пленных. Пусть это был, может быть, неравноценный обмен пленными, но эти люди вернулись в свои семьи. Эти люди сегодня обрели уверенность, что есть Украина, которая за них борется. Любыми путями ищет варианты освободить своих военнопленных», — добавил Бекиров.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:06
video Політв’язні Сервет Газієв та Джеміль Гафаров потребують термінового фахового медичного обстеження та лікування — омбудсмен
Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова закликала міжнародну спільноту відреагувати на порушення статті 3 положень Конвенції про захист прав людини і основних свобод та вжити всіх можливих заходів, аби негайно припинити тортури стосовно українських громадян у місцях несвободи РФ Джеміля Гафарова та Сервета Газієва.
#омбудсмен#Людмила_Денісова#Джеміль_Гафаров#Сервет_Газієв
11:59
video «Судді» окупантів, який виніс вирок заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову, Прокуратура АРК спрямувала обвинувачення до суду: ZAMAN
У Прокуратурі АРК вирок заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову називають незаконним, а самого «суддю» звинувачують у державній зраді, оскільки до окупації він так само працював суддею, а потім перейшов на бік окупантів. У разі доведення провини йому загрожує позбавлення волі від 12 до 15 років.
#вироки_окупантів#Ільмі_Умеров#прокуратура_АРК#окупаційний_суддя
11:06
video З СІЗО до лікарні з інфарктом — тяжкохворого кримськотатарського політв’язня після двох з половиною років у неволі нарешті доставили в туберкульозну лікарню у РФ: ZAMAN
У політв'язня Джеміля Гафарова загострилася хвороба нирок і подагра. Окупанти доставили його до ростовської туберкульозної лікарні, де лікарі виявили у нього інфаркт. Однак навіть попри такий діагноз, окупанти продовжили судилище над чоловіком.
#Джеміль_Гафаров#судилища_окупантів#інфаркт#загострення_хвороби
10:48
video Передостанній крок до скасування вільної економічної зони «Крим»: ZAMAN
Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував ухвалити за основу та в цілому два останніх законопроєкти, необхідних для скасування ВЕЗ «Крим».
#Рустем_Умєров#ВЕЗ_Крим#парламентський_комітет#законопроєкт_про_скасування
10:15
video Терміново піаритися на рятуванні людей — окупаційний «голова» Криму став приводом для скандалу через повені у Керчі: ZAMAN
У мережі поширюється відео, на якому видно, як окупаційний «голова» Криму Сергій Аксьонов «інспектував» затоплені вулиці Керчі у моторному човні, а слідом за своїм лідером відчайдушно гребли невідомі парубки у кашкетах.
#Аксьонов#злива#окупований_Крим#затоплене_місто#повені_у_Керчі
09:50
video Вулицями окупованої РФ Керчі на човні — там впала майже двомісячна норма опадів: ZAMAN
Після тривалої зливи у Керчі розлилася місцева річка Мелек-Чесме. Підтоплено 236 будинків, зокрема на вулицях Жені Дуднік, Комарова, Пирогова, Вокзальне Шосе, Совєтська та інші.
#Керч#злива#затоплене_місто#двомісячна_норма_опадів
09:31
video У київському музеї імені Богдана та Варвари Ханенків представили картину під назвою «Свята Варвара»: ZAMAN
Полотно датується XVIII століттям і, ймовірно, належить пензлю іспанського художника. Її подарував Україні шведський вчений, доктор медицини і філософії Торе Хальстрьом.
#картина#музей_Ханенків#Свята_Варвара#шведський_вчений