newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
18:15
Bugün / Сьогодні (live)

На админгранице с Крымом задержали боевика «ДНР» — ГПСУ

11 сентября 2019, 11:14
1186

10 сентября украинские пограничники на административной границе с оккупированным Крымом задержали боевика «ДНР».

Как сообщает пресс-служба Государственной пограничной службы Украины, боевика задержали на контрольном пункте въезда-выезда «Чонгар».

«С территории оккупированного Крыма к контрольному пункту въезда-выезда «Чонгар» прибыл 35-летний боевик с позывным «Коршун». Во время проведения проверочных мероприятий пограничники установили, что это лицо подозревается в участии в боевых действиях против Вооруженных сил Украины на востоке страны и находится в розыске. Установлено, что данный гражданин в 2014 году, по указанию российских кураторов, принимал активное участие в захвате органов государственной власти и местного самоуправления на территории Донецкой области», — говорится в сообщении.

Также сообщается, что боевик воевал в составе «русской православной армии» и нес службу на одном из блокпостов на въезде в Донецк со стороны Новотроицка. Со временем он якобы разочаровался в идеях «русского мира» и уехал на заработки в Россию.

Пограничники передали боевика сотрудникам Национальной полиции для проведения дальнейших следственных действий.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

18:09
video Омбудсмен з прав людини в РФ майже пів року ігнорує запит української колеги щодо відвідання незаконно утримуваних громадян України
Майже пів року омбудсмен РФ Тетяна Москалькова не відповідає на запит омбудсмена Людмили Денісової щодо можливості відвідання незаконно утримуваних громадян України на території РФ та тимчасово окупованого Криму.
#омбудсмен_РФ#Людмила_Денісова#відвідання_незаконно_утримуваних_громадян
18:04
video За роки окупації вивчення української мови скоротилося у 50 разів, кримськотатарською навчаються лише 3% школярів: омбудсмен про порушення РФ права на освіту рідною мовою
Зокрема, за словами омбудсмена, окупанти порушують право на освіту рідною мовою, закріплене статтею 8 Європейської хартії регіональних мов або мов меншин.
#омбудсмен#освіта_рідною_мовою#окупанти_у_Криму
11:40
video Припинення фінансування джерела правди про репресії в окупованому РФ Криму неприпустиме — Джелял про держпідтримку ATR на конференції МЗС: ZAMAN
За участі міністрів закордонних справ України, Литви, Латвії та заступника міністра закордонних справ Туреччини громадські активісти, правозахисники та представники корінного кримськотатарського народу обговорили репресії в окупованому Криму та ситуацію з телеканалом ATR .
#Джелял#блокування_фінансування_ATR#конференція_МЗС
10:36
Всесвітній конгрес кримських татар — все про підготовку до наступного з’їзду у телемарафоні #SaveATR
У серпні 2015 року за підтримки Туреччині в Анкарі пройшов ІІ Курултай (з'їзд) Всесвітнього конгресу кримських татар. Його головними темами стали незаконна анексія та порушення окупантами прав кримських татар.
#Рефат_Чубаров#зустріч_Конгресу_кримських_татар#підготовка_до_з'їзду
09:34
Заходи вшанування пам’яті Номана Челебіджіхана у Туреччині: телемарафон #SaveATR
Через пандемію коронавіруса у Туреччині заборонено відвідання публічних заходів, однак були підготовлені онлайн-програми на різних платформах.
#Туреччина#Зафер_Каратай#заходи_до_дня_пам'яті_Челебіджіхана
09:30
У Джанкойському районі окупованого РФ Криму вшанували пам’ять Номана Челебіджіхана: телемарафон #SaveATR
У селі Завіт-Ленінський Джанкойського району неподалік від місця, де колись знаходилося рідне село Номана Челебіджихана Біюк-Сунак, у 2019 році було встановлено пам’ятник.
#день_пам'яті_Номана_Челебіджіхана#Джанкойський_район#пам'ятник