newsshowslive
Вступить в семью ATR

В Крыму уволен «глава» «Госкомнаца»

28 октября 2019, 17:16
1195

«Глава» оккупированного Крыма Сергей Аксёнов уволил «главу» так называемого «Госкомитета по межнациональным отношениям» Ленура Абдураманова.

Ленур Абдураманов возглавил «Госкомнац» в октябре 2017 года. До этого Абдураманов руководил сектором по вопросам межнациональных отношений в «администрации» Феодосии.

Накануне его назначения на этот пост стало известно об отставке коллаборациониста Заура Смирнова. Позже стало известно, что он написал заявление об отставке с поста «председателя Государственного комитета по делам межнациональных отношений и депортированных граждан» в оккупированном Крыму по требованию «главы» полуострова Сергея Аксенова.

Напомним, в начале октября оккупанты в Крыму переименовали «Государственный комитет по делам межнациональных отношений и депортированных граждан» в «Государственный комитет по делам межнациональных отношений».

Ранее в оккупированном Крыму создали новый комитет «по межнациональным отношениям и вопросам народной дипломатии». В его названии также решили не использовать слово «депортированный».

Тогда «спикер» крымского «парламента» Владимир Константинов заявил, что «люди уже должны жить в нормальной реальности, быть полноценными гражданами».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

19:59
Цінний «свідок обвинувачення»: стали відомі нові факти грубих порушень на стадії слідства в алуштинській «справі» — адвокат
«Свідок обвинувачення» на суді щодо незаконно обвинувачених РФ у тероризмі кримських татар, фігурантів так званої алуштинської «справи», надав відомості, що вказують на грубі порушення силовиків окупантів на стадії «слідства».
#Азаматов#алуштинська_група#«справа_про_тероризм»#«свідок_обвинувачення»
18:49
«Свідок обвинувачення» діє спільно з обвинувачем — зачитує «протокол допиту»: адвокат про засідання в алуштинській «справі»
На засіданні у сфабрикованій окупантами «справі про тероризм» щодо кримських татар алуштинської групи, у понеділок 18 січня, відповідаючи на питання прокурора, «свідок обвинувачення» зачитував слово в слово ті відомості, які він давав на стадії слідства.
#Азаматов#алуштинська_група#«справа_про_тероризм»#«свідок_обвинувачення»
11:12
COVID-19 у Севастополі: 100 нових випадків, 5 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 100 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, п’ять пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 470 осіб (29 954 — у Криму, 8516 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму
10:01
Окупанти спотворюють історичні факти: онлайн-виставка виправдання незаконної окупації Криму РФ
Окупаційна «влада» до «Дня Криму» ініціювала виставку у черговій спробі поширити інформацію про законність волевиявлення «народу Криму» на референдумі у 2014 році, при цьому маніпулюючи архівними документами з фондів «держархіву».
#Крим#виставка#«держархів»_окупантів#спроба_виправдання_окупації
09:36
Кількість смертей з COVID-19 у Криму перевалила за тисячу
В окупованому Криму повідомляють про смерть восьми пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Загалом на півострові, за даними окупантів, померли 1006 пацієнтів з COVID-19 (682 — у Криму, 324 — у Севастополі).
#COVID-19#Крим#епідемія#смерті
09:26
COVID-19 у Криму: 192 випадки за добу
В окупованому Криму за останню добу виявили 192 нових випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 370 осіб (29 954 — у Криму, 8416 — у Севастополі).
#Крим#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму
09:02
Кримчани зможуть переоформлювати водійські посвідчення в ЦНАП на Херсонщині
Кримчани зможуть замінити українські водійські посвідчення, термін дії яких закінчився, у сервісному центрі МВС та в установах паспортного сервісу, а також у ЦНАП.
#Херсонщина#ЦНАП#заміна_водійських_посвідчень#жителі_Криму