newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:30
Нічний ефір

«Суд» у Криму поспіхом допитує «потерпілих» у «справі» Чубарова — Полозов

28 июля 2020, 09:29
715

«Верховний суд» окупованого Криму 27 липня допитав щонайменше 16 «потерпілих» і свідків обвинувачення у «справі» голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

ФОТО: ATR.ua

ФОТО: ATR.ua

Про це повідомив адвокат Микола Полозов, якого раніше не допустили до «справи» в якості захисника.

«Верховний суд» Криму, після відмови у допуску мене в якості захисника Рефата Чубарова, у справі проти нього, негайно включив другу космічну швидкість. Тільки за сьогоднішнє засідання було допитано не менше 16 потерпілих і свідків обвинувачення. Найімовірніше, розрахунок на те, щоб за 45 діб, протягом яких Третій апеляційний суд розглядатиме скаргу на відмову у допуску обраного Рефатом Чубаровим адвоката, прогнати максимальну кількість доказів, а в ідеалі вийти на вирок. Тут важливо нагадати, що поспіх потрібен виключно при лові бліх. А при імітації правосуддя — не надто», — наголосив адвокат.

Раніше повідомлялося, що на першому засіданні «суду», на якому по суті розглядається «справа» щодо голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, допитали чотирьох «потерпілих». Зазначимо, що інтереси Чубарова на «суді» у Криму представляє призначений окупантами адвокат Олександр Осокін. 17 липня на попередньому слуханні у «справі» Чубарова «суддя» Віктор Васильєв відхилив клопотання адвоката Миколи Полозова щодо його допуску до захисту голови Меджлісу. Полозов, зі свого боку, оскаржив у Третьому апеляційному суді загальної юрисдикції у Сочі рішення окупаційного «суду» Криму щодо його недопуску до участі у «справі» Чубарова.

Як відомо, окупанти у Криму раніше порушили чергову «кримінальну справу» проти очільника Меджлісу кримськотатарського народу. Його звинувачують нібито в «організації масових заворушень» під час мітингу у Сімферополі 26 лютого 2014 року. У травні 2015 року «управління» ФСБ по Криму порушило першу «кримінальну справу» проти Рефата Чубарова. Тоді його звинуватили у нібито «закликах до порушення територіальної цілісності Росії». Пізніше проти очільника Меджлісу сфабрикували ще кілька «кримінальних справ». Зокрема, окупанти закидають йому причетність до продовольчої та енергетичної блокад півострова.

Зазначимо, що прокуратура Автономної Республіки Крим, зі свого боку, відкрила кримінальне провадження через порушення окупантами «справ» проти Рефата Чубарова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:35
video Деескалація чи катастрофа — Байден заявив про санкції, що «поставлять російську економіку на коліна»: ZAMAN
Путін має вибір: або дипломатія та деескалація, або ж загострення і катастрофа.
10:12
video Країни-учасниці Кримської платформи призначили контактних осіб — консультації відбудуться у першій половині року: ZAMAN
Понад 40 країн-учасниць установчого саміту Кримської платформи вже призначили контактних осіб для координації роботи.
09:49
video Сувора інформаційна ізоляція — Наріману Джелялу не передають листи: ZAMAN
Першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла тримають у найсуворішій інформаційній ізоляції.
09:13
video Сніговий хаос на південному сході Туреччини — через кучугури заблоковані дороги: ZAMAN
Сніговий хаос відбувається на південному сході Туреччини.
08:30
video США готові «перекрити кисень» Росії — Кулеба: ZAMAN
США готові «перекрити кисень» Росії.
08:02
video Черговий спалах коронавірусу в Україні — хворих побільшало вдесятеро: ZAMAN
В Україні розпочався черговий спалах коронавірусу.
07:47
video Англія відкривається для подорожей — у країні скасовують суворі антиковідні правила: ZAMAN
Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон оголосив, що Англія відкривається для подорожей.