Join the family ATR

Рідина з вигрібних ям потрапила в систему водопостачання Сімферополя

14 September 2020, 13:08
735

Вміст вигрібних ям потрапив в систему водопостачання кримської столиці на вулиці Чонгарській.

Про це на нараді про ситуацію з водопостачанням Сімферополя заявив «генеральний директор» окупаційного підприємства «Вода Криму» Володимир Баженов, пишуть пропагандистські ЗМІ.

«На нашому водоводі люди побудували всілякі житлові будови. Ділянка вулиці взагалі не каналізована. Все там — на вигрібних ямах. Природно, порушили цілісність водоводу нашого. Після отримання сигналу ми одразу відключили подачу води. У людей з крана бігла рідина, але в цьому випадку вже не моя, а з вигрібних ям», — розповів Баженов.

«Чиновник» пообіцяв, що проблема буде усунена до кінця сьогоднішнього дня.

«Ми в той же день відключили. Сьогодні виїжджають всі служби: гідро, пошуковці з усією апаратурою. Звичайно, ми цю точку знайдемо, усунемо. Труба є, вже бухту туди вивезли. Але така унікальна ситуація сталася, якої ніколи в житті в нашій практиці не було, коли при порушенні цілісності водоводу туди засмоктало нечистоти. До кінця дня все зробимо», — додав Баженов.

Раніше стало відомо, що у Сімферопольському і Бахчисарайському районах анексованого Росією Криму через обміління водосховищ окупанти обмежили подачу питної води. Зокрема, що з 7 вересня кримська влада» запровадила третій і найжорсткіший етап обмежень подачі питної води. Окупаційні «чиновники» у Криму заявили, що посуха перевершила їхні очікування, вони сподівалися, що «дотягнуть» до осінніх опадів.

За даними ATR.ua, раніше у Києві запевнили, що питання відновлення постачання Україною води через Північно-Кримський канал в окупований Крим не стоїть на порядку денному. Очільник Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявляв, що питання подачі води в окупований Росією Крим для президента Росії Володимира Путіна може стати приводом для розширення агресії.

Нагадаємо, лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв заявив, що Україна може розглянути питання відновлення постачання води в анексований Крим тільки за однієї умови — якщо Росія визнає півострів тимчасово окупованою територією України.

Як відомо, Північно-Кримський канал був побудований у 1963 році. До окупації Криму Росією півострів отримував звідти близько 85% прісної води. З травня 2014 року подача води Північно-Кримським каналом перекрита владою України.